لیزر موهای زائد + جوانسازی با لیزر

لیزر موهای زائد در درمانگاه تخصصی پوست و موی نیک سیما با استفاده از پزشکان متخصص و متعهد و جدیدترین دستگاه های لیزر شرکت سایناشور آمریکا که منحصر بفرد و با سرعت و کارایی بالا به شمار می روند، خدمات مقابل را انجام می دهد:

  • لیزر مو های زائد حتی رفع موهای کرکی و نازک برای تمام رنگ های پوست (حتی پوست های تیره و برنزه) با قدرت و سرعت بالا و ریسک کم با لیزر الکساندریت
  • رفع ضایعات پیگمانته ی پوست
  • رفع ضایعات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و قرمزی صورت
  • رفع کک و مک و لکه هایی که بر اثر بالا رفتن سن در پوست ظاهر می شود
  • رفع ضایعات عروقی
  • جوان سازی

چگونه لیزر الکساندریت باعث دفع موهای زائد بدن می شود؟

رنگدانه موجود در ساقه مو (ملانین) نور لیزر را که به سطح پوست می تابد، جذب می نماید. حرارت ایجاد شده به روش فوتوترمولیز (photothermolysis) باعث تخریب ریشه مو و جلوگیری از رشد مجدد مو می شود.

آیا این لیزر باعث سوختگی پوست می شود؟

برای جلوگیری از آسیب سطح پوست ، سیستم خنک کننده قوی از نوع هوا وجود دارد که همزمان با لیزر در سطح پوست وارد می شود.  با خنک کردن سطح پوست باعث کاهش التهاب و پیشگیری از سوختگی ،بخصوص در پوست های تیره می گردد.

آیا امکان آسیب به بافت های عمقی مثل غدد لمفاوی و ارگان های داخلی در این روش درمانی وجود دارد؟

نه خیر،  حداکثر عمق نفوذ این لیزر در خود لایه های پوستی بوده حتی وارد لایه چربی زیر پوستی نمی شود.

آیا امکان سرایت بیماری های پوستی مثل زگیل از فردی به فرد دیگر وجود دارد؟

نه خیر، این دستگاه بر خلاف سایر دستگاه ها، هیچ تماس مستقیمی با پوست ندارد.

آیا لیزر در موهای سفید هم تاثیر دارد؟

هیچ نوع لیزری برای درمان موهای سفید وجود ندارد. بنابر این قبل از سفید شدن موها ، لیزر باید انجام شود.

برای رفع موهای سفید از روش الکترولیز استفاده می شود.

دستگاه لیزر موهای زائد

کلینیک پوست و موی نیک سیما با دارا بودن بهترین دستگاههای لیزر و کاشت مو تحت نظر پزشکان متخصص در کنار زیبایی پسندان عزیز هستند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه مشتری و بیماران عزیز دهند.

امروزه با بیشتر شدن خدمات لیزر و مراکز لیزر موهای زائد، تشخیص دستگاه درست و مناسب برای نفرات کاری کاملا تخصصی شده است که فقط با تجربه و شناخت دقیق بدست می آید.

متخصص لیزر موهای زائد

در بسیاری از موارد بدلیل نبود پزشک متخصص برای تحت نظر گرفتن اپراتورهای لیزر، سوختگی و آسیب های پوستی مشاهده میشود که برای بیماران سخت بوده درمان پوست زمان بر می باشد اما در مراکز تخصصی پوست و مو که اعمال جوان سازی، کاشت مو ، لیزر موهای زائد، کاشت ابرو ، جراحی و یا درمان مشکلات پوستی توسط پزشک متخصص و مجرب انجام میپذیرد نه تنها مشکلاتی پیش نمی آید بلکه در مواقع لازم پزشک با هشدار به بیمار از برخی جراحی ها و یا عملهای زیبایی جلوگیری می کند.